Medyum Ahi - 0532 062 30 33

Ben Medyum Ahi. İstanbul 'da ki medyum yaşam koçunuz.

46
Ahi
Medyum

AYET NEDİR...

AYET NEDİR,ayetler,ayet,KANIT İŞARET

Sureleri oluşturan bir ya da birkaç cümleden oluşan bölümlere ve sözlük anlamı KANIT İŞARET anlamına gelmektedir. Tek bir harften oluşan AYETLERDE bulunur ve 6236 toplamında ayet vardır.

50
Ahi
Medyum

TÜM DUA VE AYETLERİ...

TÜM DUA VE AYETLERİ

TÜM DUA VE AYETLERİ... 'Ey Rabbimiz! Yalnız Sana ibadet ederiz ve yalnız Senden yardım dileriz. Bizi dosdoğru yola ilet, Kendilerine nimet verdiklerinin yoluna; gazaba uğrayanların ve sapıkların yoluna değil. (Fatiha–5.6.7)'

83
Ahi
Medyum

AYETE'L KÜRSİ VE ANLAMI...

AYETE'L KÜRSİ VE ANLAMI

O'nu ne gaflet basar, ne de uyku, göklerde ve yerde ne varsa hepsi O'NUNDUR. İzni olmadan huzurunda şefaat ederek olan kimdir? O, kullarının önlerinde ve arkalarında ne varsa hepsini bilir. Onlar ise, O'nun dilediği kadarından başka ilminden hiç bir şey kavrayamazlar. O'nun kürsisi, bütün gökleri ve yeri kucaklamıştır. Onların her ikisine de görüp gözetmek O'na bir ağırlık vermez. O çok YÜCE'dir, çok büyüktür.

Sosyal Medya
Medyum Facebook Medyum Twitter Medyum Youtube Medyum Tumblr
İçerik
  medyumahi Yazıları          medyumahi Fotoğrafları    Ziyaretçi Defteri          medyum iletişim
Arama:
Medyum Ahi
Tüm Dünya'da ya yaygın olmasına rağmen kaderci bir toplum oluşumuzun büyük etkisi ile yaşamlarımızın sorumluluğundan kaçınıyoruz.
medyum ahi dünya
Son Yorumlar
medyum yorumları Tüm Yorumlara Bakın
Twitter
Medyum Ahi Twitter çok yakında burada...
Benimle İletişim İçin
Copyright 2012 medyumahi.com Tüm içerik saklıdır, herhangi bir platformda kaynak gösterilse dahi kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. Medyum Ahi - Site Haritası