Medyum Ahi - 0532 062 30 33

Ben Medyum Ahi. İstanbul 'da ki medyum yaşam koçunuz.

12

Ingo Swann

DÜNYA MEDYUMLARI...

Ingo Swann

14 Eylül 1933 yılında Telluride Colorado'da doğdu ve İsveç asıllı ABD'li ressam, “coğrafi duru görü“ medyumu ve  yazar, parapsikoloji araştırmacısı olan ABD'de ki psişik araştirmalara yeni bir boyut kazandırdığı kabul edilmiş ve Salt Lake City, Westminister College'da sanat ve biyoloji öğrenimi görmüştür. Askerliğini Uzak Doğu’da yaptı ve bu sırada Japon, Tayvan ve Kore sanatı ile ilgilendi.1958 yılından itibaren profesyonel ressamlık yapmaya başlamış ve çocukluğundan bu yana psişik deneyimler geçirmiş olduğundan,1960 yılların, sonlarında Amerikan Psişik Araştırma Derneği'nin 'duru görü' 'telepati' ve 'ölüm-ötesi deneyimi' araştırma programlarına 'SÜJE' olarak katılmış, Stanford Araştırma Enstitüsü'nde yapılan deneylerde, 'coğrafi duru görü' yeteneğiyle deneyin yapıldığı yere çeşitli uzaklıklarda bulunan bölgelerin durum ve koşulları hakkında bilgi vermekle birlikte ve Jüpiter ve Satürn gibi gezegenlerin coğrafi özellikleri hakkında da bilgi vermeyi başarmış ve doğrulanmıştır. Bazı kişilere göre Swann'in en ilginç paranormal yeteneği, kendisine coğrafi enlem ve boylam verilen noktada ne olduğunu görebilmesiyle bu yeteneği ile soğuk savaş döneminde  Antarktika'da buzlar altında bir Rus denizaltısının gizli olduğunu bilmiş ve Ruslar, Amerikalilar'ın bunu nasıl buldukları konusunda şaşkınlıklarını gizleyememişler ve ressamlık yeteneği de olduğundan Swann duru görü yolu ile edindiği izlenimleri resim halinde  sunmakta ve ABD'nin bir çok eyaletinde sergilediği eserlerinden bazıları bu şekilde "paranormal eser"ler olup ve bu yeteneği bilinmektedir.

Ingo Swann

Sosyal Medya
Medyum Facebook Medyum Twitter Medyum Youtube Medyum Tumblr
İçerik
  medyumahi Yazıları          medyumahi Fotoğrafları    Ziyaretçi Defteri          medyum iletişim
Arama:
Medyum Ahi
Tüm Dünya'da ya yaygın olmasına rağmen kaderci bir toplum oluşumuzun büyük etkisi ile yaşamlarımızın sorumluluğundan kaçınıyoruz.
medyum ahi dünya
Son Yorumlar
medyum yorumları Tüm Yorumlara Bakın
Twitter
Medyum Ahi Twitter çok yakında burada...
Benimle İletişim İçin
Copyright 2012 medyumahi.com Tüm içerik saklıdır, herhangi bir platformda kaynak gösterilse dahi kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. Medyum Ahi - Site Haritası