Medyum Ahi - 0532 062 30 33

Ben Medyum Ahi. İstanbul 'da ki medyum yaşam koçunuz.

13

Jeane Dixon

DÜNYA MEDYUMLARI...

Jeane Dixon

3 Ocak 1918 doğumlu olan Jeane Dixon, Los Angeles'de doğdu ve Los Angeles'da büyüdü. Jeane 'nin ailesi omun olağanüstü psişik yetenekleri ile hemen konuşmaya başlar başlamaz ortaya çıktığını belirmiş ve Jeane Dixon annesine, siyah kenarlı mektupla oynayıp oynayamayacağını sormuştu ve annesi kendisine, öyle bir mektup görmediğini söyledi. Bir süre sonra, Emma Pinckert'e Almanya'daki babasının öldüğünü bildiren siyah kenarlı bir mektup aldı ve Jeane sekiz yaşına gelince, annesi onu, Luther Burbank'in evinin bitişiğinde yerleşmiş olan, Bohemyali bir kadının kampına götürmüş küçük kızın sol elinin çizgilerini inceleyen falci çocuğun inanılmayacak yeteneklerle dünyaya geldiğini söyleyerek ona bir kristal küre hediye etmiş ve  O günden sonra Jeane bu küreyi bir oyuncak gibi hiç yanından ayırmamış ve zaman zaman onunla konuşuyor zaman zaman içinde bir şeyler görmeye çalışıp ve bu arada çevrede Jeane'yi görmek isteyen insanların sayısı da artmaktaydı. Metapsişik ve parapsikolojik alanda araştırma yapan araştırmacı ve bilim adamlarının çoğu, Jeane Dixon ile çeşitli deneyler yapmışlar ve alınan sonuçlar her zaman şaşırtıcı ve açıklanamaz nitelikte olmuştur. Jeane çok değişik şekillerde kehanetlerde bulunmakta ve bazen kristal küresine konsantre olarak, bazen karşısındaki kişinin elini tutarak, bazen de durduk yere gözünün önünde açılan bir ekrandan film seyreder gibi, gelecekteki olayları görmekteydi. Jeane Dixon  26 Ocak 1997'de 79 yaşında iken kalp yetmezliği sonucu ölmüştür.

Jeane Dixon

Sosyal Medya
Medyum Facebook Medyum Twitter Medyum Youtube Medyum Tumblr
İçerik
  medyumahi Yazıları          medyumahi Fotoğrafları    Ziyaretçi Defteri          medyum iletişim
Arama:
Medyum Ahi
Tüm Dünya'da ya yaygın olmasına rağmen kaderci bir toplum oluşumuzun büyük etkisi ile yaşamlarımızın sorumluluğundan kaçınıyoruz.
medyum ahi dünya
Son Yorumlar
medyum yorumları Tüm Yorumlara Bakın
Twitter
Medyum Ahi Twitter çok yakında burada...
Benimle İletişim İçin
Copyright 2012 medyumahi.com Tüm içerik saklıdır, herhangi bir platformda kaynak gösterilse dahi kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. Medyum Ahi - Site Haritası