Medyum Ahi - 0532 062 30 33

Ben Medyum Ahi. İstanbul 'da ki medyum yaşam koçunuz.

15

Wolf Messing

DÜNYA MEDYUMLARI...

Wolf Messing

10 Eylül 1899 yılında, Kalwaria, Varsova'da doğdu, 1974 yılında , Moskova'da öldü. Polonya asıllı Rus psişik duru görü ve prekognisyon yetenekleri de olmakla birlikte, özellikle, düşünce aktarımı ve telkin yetenekleri son derece güçlü bir psişik olarak ün yapmış  telepati, düşünce aktarımı ve telkin deneyleri yapmış.1915 yılından itibaren dünyanın çeşitli ülkelerini dolaştı ve 1927 yılında  Hindistan'da, Gandhi ile düşünce aktarımı deneyi yaptı ve ülkesine döndükten sonra düşünce aktarımı deneylerini halka açık olarak yaptı, 'duru görü' yeteneğiyle kimi ünlü kişilerin kayıp eşyalarını bulmuş. Spiritüalizmin izleyicisi olmamakla birlikte, ruhsal irtibat seanslarına katildi. 1960 yılların  sonlarında otobiyografisini yayımlamak istemişse de, kimilerine göre, dönemin sansürcü anlayışından ötürü, kimilerine göre de Komünist Partisi'nin üst düzey yöneticilerine ilişkin öne sürdüğü "olumsuz" kehanetlerinden ötürü yetkililerden, gerekli izni alamamıştır.

Wolf Messing

Sosyal Medya
Medyum Facebook Medyum Twitter Medyum Youtube Medyum Tumblr
İçerik
  medyumahi Yazıları          medyumahi Fotoğrafları    Ziyaretçi Defteri          medyum iletişim
Arama:
Medyum Ahi
Tüm Dünya'da ya yaygın olmasına rağmen kaderci bir toplum oluşumuzun büyük etkisi ile yaşamlarımızın sorumluluğundan kaçınıyoruz.
medyum ahi dünya
Son Yorumlar
medyum yorumları Tüm Yorumlara Bakın
Twitter
Medyum Ahi Twitter çok yakında burada...
Benimle İletişim İçin
Copyright 2012 medyumahi.com Tüm içerik saklıdır, herhangi bir platformda kaynak gösterilse dahi kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. Medyum Ahi - Site Haritası