Medyum Ahi - 0532 062 30 33

Ben Medyum Ahi. İstanbul 'da ki medyum yaşam koçunuz.

16

Eileen Jeanette Garrett

DÜNYA MEDYUMLARI...

Eileen Jeanette Garrett

17 Mart 1893 yılında, Beau Park, İrlanda’da doğdu 15 Eylül 1970 yılında, Nice, Fransa'da ölmüştür. İrlanda asıllı ABD'li ünlü medyum, Prekognisyon ve duru görü yetenekleriyle isim yapmış ve Psişik yetenekleri ise çok küçük yaşlarda ortaya çıkmıştır. 1924,1929 yılları arasında, Londra'daki İngiliz Psişik Bilimler Koleji'nde, James Hewat MacKenzie 1869,1929 ile birlikte çalışarak duru görü, duru işiti ve telepati yeteneklerini geliştirip Parapsikoloji Vakfı’nı kurdu,1952 yılında Andrija Puharich ile çalışmalarda bulundu ve bu çalışmalarda önemli duru görü fenomenleri ortaya koydu.1953 yılında  Hollanda'da, Utrecht Üniversitesi'nin yönetiminde, ilk Uluslararası Parapsikoloji Kongresi'ni organize edip 1960yıllarda, 'duru görür realite' kuramıyla tanınan ABD'li psikolog Lawrance LeShan ile çalıştı ve  Metapsisik ve parapsikolojik araştırmalara önemli katkıları olmuş bulunan Garrett Dünya’nın en ünlü medyumlarından biri olarak kabul edilmektedir. Garrett 1949'da yazdığı, "Adventures in the Supernormal" adli kitabinin önsözünde söyle diyordu: "Benim bir yeteneğim var, buna ister psişik güç deyin, ister başka bir şey... Ne denildiği benim için önemli değil. Ben, yıllardır bana gösterilen saygı, kuşku, acıma gibi tepkilerle ve bana açıkça yöneltilen hakaretlerle birlikte yasamaya alıştım. Yani sizin anlayacağımız, 'şarlatandan 'mucizeler yaratıcısı’na kadar türlü adlarla anıldım. Yalnızca sunu söyleyebilirim, ‘Ben bunların hiçbirisi değilim'.

Eileen Jeanette Garrett

Sosyal Medya
Medyum Facebook Medyum Twitter Medyum Youtube Medyum Tumblr
İçerik
  medyumahi Yazıları          medyumahi Fotoğrafları    Ziyaretçi Defteri          medyum iletişim
Arama:
Medyum Ahi
Tüm Dünya'da ya yaygın olmasına rağmen kaderci bir toplum oluşumuzun büyük etkisi ile yaşamlarımızın sorumluluğundan kaçınıyoruz.
medyum ahi dünya
Son Yorumlar
medyum yorumları Tüm Yorumlara Bakın
Twitter
Medyum Ahi Twitter çok yakında burada...
Benimle İletişim İçin
Copyright 2012 medyumahi.com Tüm içerik saklıdır, herhangi bir platformda kaynak gösterilse dahi kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. Medyum Ahi - Site Haritası