Medyum Ahi - 0532 062 30 33

Ben Medyum Ahi. İstanbul 'da ki medyum yaşam koçunuz.

17

Leonora E. Piper

DÜNYA MEDYUMLARI...

Leonora E. Piper

1857,1950 yılları arasında yasayan ABD'li medyum psişik araştırmalar tarihindeki en taninmiş zihinsel medyumlardan biridir ve medyumluk yeteneğe sahip olduğu, 1884 yılında  gözleri görmeyen ruhsal şifacı J. R. Cocke tarafından transa sokulmasıyla anlasilmıştır.1887,1889 yıllarında Amerikan Psişik Araştırmalar Derneği (ASPR) ve 1889,1890 yıllarında Psişik Araştırma Derneği (SPR) tarafından uzun süre deneylere tabi tutuldu. 1911 yılından itibaren 'yazıcı medyumluğa' başlayan Piper'in yazıcı medyumluğuyla alınan tebliğlerden bazıları, 'çapraz iletişim' (değişik yerlerdeki medyumların ayni veya farklı zamanlarda  ayni bedensiz varlıkla irtibatları sayesinde birbirine paralel veya birbirini tamamlayıcı bilgiler almaları fenomeninin tanınmasını sağlamıştır ve Piper, adını, "sahte medyum"larin ortaya çıkarılmasına katkıda bulunmuş olması ile duyurmuştur.

Leonora E. Piper

Sosyal Medya
Medyum Facebook Medyum Twitter Medyum Youtube Medyum Tumblr
İçerik
  medyumahi Yazıları          medyumahi Fotoğrafları    Ziyaretçi Defteri          medyum iletişim
Arama:
Medyum Ahi
Tüm Dünya'da ya yaygın olmasına rağmen kaderci bir toplum oluşumuzun büyük etkisi ile yaşamlarımızın sorumluluğundan kaçınıyoruz.
medyum ahi dünya
Son Yorumlar
medyum yorumları Tüm Yorumlara Bakın
Twitter
Medyum Ahi Twitter çok yakında burada...
Benimle İletişim İçin
Copyright 2012 medyumahi.com Tüm içerik saklıdır, herhangi bir platformda kaynak gösterilse dahi kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. Medyum Ahi - Site Haritası