Medyum Ahi - 0532 062 30 33

Ben Medyum Ahi. İstanbul 'da ki medyum yaşam koçunuz.

18

Eusapia Palladino

DÜNYA MEDYUMLARI...

Eusapia Palladino

1854,1918 yılları arasında yaşayan İtalyan fiziksel medyum, fiziksel medyumlar içinde psişik araştırmacılar tarafından en uzun zaman deneylere tabi tutulmuş olup, medyumluk yeteneklere sahip olduğu, Palladino, 'seans' sırasında, diğer medyumların çoğundan farklı  bilim adamları arasında en taninmiş isimler olarak, İtalyan suçbilimci ve psikiyatr Cesare Lobrosso, Fransız fizyolog Prof. Charles Richet ve nörolog Prof. Enrico Morselli gösterilir ve bu bilim adamları Palladino'nun 'materyalizasyon' , 'levitasyon' , 'ektoplazma' , 'darbeler' ,eşyaların yer değiştirmesi ve 'doğrudan yazı' fenomenlerini incelemişler ve ayrı ayrı hazırladıkları raporlarda Palladino'nun ortaya koyduğu medyumluk fenomenlerin gerçek olduğunu açıklamışlardır.

Eusapia Palladino

Sosyal Medya
Medyum Facebook Medyum Twitter Medyum Youtube Medyum Tumblr
İçerik
  medyumahi Yazıları          medyumahi Fotoğrafları    Ziyaretçi Defteri          medyum iletişim
Arama:
Medyum Ahi
Tüm Dünya'da ya yaygın olmasına rağmen kaderci bir toplum oluşumuzun büyük etkisi ile yaşamlarımızın sorumluluğundan kaçınıyoruz.
medyum ahi dünya
Son Yorumlar
medyum yorumları Tüm Yorumlara Bakın
Twitter
Medyum Ahi Twitter çok yakında burada...
Benimle İletişim İçin
Copyright 2012 medyumahi.com Tüm içerik saklıdır, herhangi bir platformda kaynak gösterilse dahi kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. Medyum Ahi - Site Haritası