Medyum Ahi - 0532 062 30 33

Ben Medyum Ahi. İstanbul 'da ki medyum yaşam koçunuz.

19

Maurice Barbanell

DÜNYA MEDYUMLARI...

Maurice Barbanell

3 Mayıs 1902 yılında, Londra'da doğup 17 Temmuz 1981 yılında ayni şehirde ölen İngiliz medyum, spiritualist, yayıncı ve yazar gençliğinde ateistti ve 1920 yılında, içinde bulunduğu bir edebiyat topluluğunun kendisini görevlendirmesi üzerine spiritüalizmi araştırmaya başlamıştır. Çeşitli ruhsal irtibat seanslarına katıldığında ise kendisinin de kendiliğinden transa girip bir bedensiz varlıkla irtibat kurması üzerine medyumluk yeteneği olduğu ortaya çıktı ve irtibat kurduğu bedensiz varlık, tebliğleri sonraki yıllarda uluslararası üne kavuşacak, "Silver Birch" takma adli bir bedensiz varlıktı. Yeteneği sonraki yıllarda Psişik Araştırma Derneği’nce (SPR) yoğun biçimde incelemiş. Oliver Lodge'un Birinci Dünya Savaşında ölen oğlu Raymond'la irtibat kurmasına aracılık etmesiyle büyük ün kazanmıştır. .Ölümünden sonra, birçok uluslararası parapsikolojik yayın organında ise, medyumluğuna ilişkin 40'in üzerinde makale yayımlanmıştır.

Maurice Barbanell

Sosyal Medya
Medyum Facebook Medyum Twitter Medyum Youtube Medyum Tumblr
İçerik
  medyumahi Yazıları          medyumahi Fotoğrafları    Ziyaretçi Defteri          medyum iletişim
Arama:
Medyum Ahi
Tüm Dünya'da ya yaygın olmasına rağmen kaderci bir toplum oluşumuzun büyük etkisi ile yaşamlarımızın sorumluluğundan kaçınıyoruz.
medyum ahi dünya
Son Yorumlar
medyum yorumları Tüm Yorumlara Bakın
Twitter
Medyum Ahi Twitter çok yakında burada...
Benimle İletişim İçin
Copyright 2012 medyumahi.com Tüm içerik saklıdır, herhangi bir platformda kaynak gösterilse dahi kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. Medyum Ahi - Site Haritası