Medyum Ahi - 0532 062 30 33

Ben Medyum Ahi. İstanbul 'da ki medyum yaşam koçunuz.

33

BÜYÜ NASIL YAPILIR...

BÜYÜ NASIL YAPILIR...

Büyü diğer varlıklarla ve diğer alemde yaşayan ve irtibat halinde olan kişiler tarafından yapılmaktadır. Kişiye musallat edilir, uygulama işleminin yerine getirilmesinde, anne adı, fotoğraf, doğum tarihi büyünün cinsine ve türüne göre yapılacak kişinin eşyası materyali olması gerekmektedir. Ruhlar, cinler, hadımlar (bedensiz varlıklar)büyüde bu varlıklar irtibata geçmektedirler. Ayrıca kullanılan malzemeleri ise canlı ya da ölü hayvanlar, canlı ya da ölü insanlar, bitkiler, tütsüler, madenler, çizgiler ve harfler olarak bilinir.

RUHLAR; Dünyalar arası kalmış henüz dünyadan ayrılamamış ruhtur.

CİNLER; Şeytanlar, iblisler, demonlar gibi vs. varlıklardır.

HADIMLAR; Yardımcı görevli varlıklardır (ruhani varlıklardan koruyucu melek olabilir, büyü yapılmasında görevlendirilmezler)

İNSANLAR; Canlı ya da ölü insan parçaları ile yapılan bir büyü türüdür. Bu büyü için ciddi bilgi donanımı olması şarttır. Kadavra parçaları, ölü kefen bezi, ölü kemiği malzemeleri kullanılır.

HAYVANLAR; Canlı yada ölü hayvan parçaları ile yapılan büyü çeşididir. Bu büyü PAPAZ BÜYÜSÜ gibi canlı ve cansız varlıkların materyali ile yapılmakta olduğu bilinmektedir. PAPAZ BÜYÜSÜ yapılırken SÜRYANİCE (Ermenice)bazı olguların okunması ve her türlü amaç için kullanılmaktadır. Ayırmak için ve öldürmek için yapılan bu büyü yılan kabuğu, domuz yağı, kuzu kalbi, koyun bağırsağı gibi vs. türleri bulunmaktadır.

BİTKİLER-TÜTSÜLER; Kullanılan bu bitkiler özellikle yakılarak dumanın ortama yayılması ile ortaya çıkan enerji kullanılmasıdır. Ortamı temizlemek, arındırmak ve farklı varlıkları çağırmak ve onlara iş yaptırmaktır.

MADENLER; Yıldızlarla eşleşen madenler (SATÜRN, kurşun.. JÜPİTER, kalay. MARS, demir. GÜNEŞ, altın. VENÜZ, bakır. MERKÜR, cıva. AY, gümüş) aynı zamanda bir çok doğal taşlarda, mumlarla beraber kullanılmaktadır.. (KUVARS,AKİK,AMETİST)

ÇİZGİLER; Evrensel çizgiler EZOTERİK bilgilerde daire şeklinde ÖZ RUH ile bağdaşan HİLAL DAİRE ruh ile bedenlenmiş ve yaşayan canlıya temsil edilmektedir. Ters üçgen dişiyi ve dişi enerjiyi temsil ederken, düz üçgen ise erkeği ve ERİL ENERJİ 'yi temsil etmektedir.

HARFLAR; İBRANİCE  ve SÜRYANİCE kullanılan harfler sıralaması da İBRANİCE ve SÜRYANİCE şeklindedir. EBCED hesabında harflerin sayısal sistemi ve değerleri hesaplanmaktadır. CİFR ya da CİFİR günümüzde NÜMEROLOJİ olarak bilinmektedir. NÜMEROLOJİ  ve KÜLTİZM'in bir dalı olup evrenin sayısal kurgu ve rastlantıya dayanmadığı, sayısal düzen içerisinde meydana geldiğinin varsayar ve çeşitli ANALİTİK ve SENTETİK çalışmalarla olayların gizli yasa ve ilkelerini keşfetmeyi amaçlamaktadır.

BÜYÜ NASIL YAPILIR...

Sosyal Medya
Medyum Facebook Medyum Twitter Medyum Youtube Medyum Tumblr
İçerik
  medyumahi Yazıları          medyumahi Fotoğrafları    Ziyaretçi Defteri          medyum iletişim
Arama:
Medyum Ahi
Tüm Dünya'da ya yaygın olmasına rağmen kaderci bir toplum oluşumuzun büyük etkisi ile yaşamlarımızın sorumluluğundan kaçınıyoruz.
medyum ahi dünya
Son Yorumlar
medyum yorumları Tüm Yorumlara Bakın
Twitter
Medyum Ahi Twitter çok yakında burada...
Benimle İletişim İçin
Copyright 2012 medyumahi.com Tüm içerik saklıdır, herhangi bir platformda kaynak gösterilse dahi kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. Medyum Ahi - Site Haritası