Medyum Ahi - 0532 062 30 33

Ben Medyum Ahi. İstanbul 'da ki medyum yaşam koçunuz.

34

BÜYÜ NASIL BOZULUR...

BÜYÜ NASIL BOZULUR...

RUHSAL ve FİZİKSEL sorunlara neden olan bedene ve ruha zarar vererek, hastalıkla karşı karşıya kalarak hasar  bırakan ve çok etkili olarak uygulanan büyü için önlemler alınması zorunludur. Bedene zarar veren eylem olmasından dolayı tedavi yöntemleri kullanılarak ortadan kalkması mümkündür. Uzman MEDYUM tarafından normale döndürülebilir ve eski yaşam statüsüne kavuşabilir. Tekrarlanmama durumu söz konusu değildir diye bir olgu mümkün değildir.

PAPAZ BÜYÜSÜ...

Papaz büyüsü en etkili aşk ve bağlama büyüsü olduğu gibi vs. eski çağlar tarafından da uygulanan kesin sonuç veren etkili bir büyü türüdür.

PAPAZ BÜYÜSÜNÜ KİM YAPAR...

PAPAZ BÜYÜSÜ'nü bir kısım kişilerin rivayetine göre PAPAZLAR tarafından yapılıp ve sadece PAPAZLAR tarafından bozulduğu söylenir...

PAPAZ BÜYÜ BOZUMU...

HAVAS ilmi konuları içinde büyü bozma formülleri ve yöntemleri verilirken, bu konuya da değinilmiş ve çeşitli VEFK'ler TILSIM'lar AYET'ler  ve DUA'lar da bulunmaktadır. Hristiyanlığın din görevlisi olan papazların dinlerini yaymak ve öğretmek asıl amaçlarıdır. İSLAM dinimizin İMAMI, din adamı, din görevlisi nasıl İslamiyet’i yaymak  doğru esası olan düzgün yaşamayı ve öğretici olduğu gibi dini yaymak ve öğretmekle mükelleftir. Dinimizde din adamları nasıl bu tip olgularla uğraşmıyorsa papazlar da bu tip olgularla uğraşmamaktadır. Papazlar bu görüşü kabul etmemekte ve hoş görmemektedirler.

BÜYÜ NASIL BOZULUR...

Sosyal Medya
Medyum Facebook Medyum Twitter Medyum Youtube Medyum Tumblr
İçerik
  medyumahi Yazıları          medyumahi Fotoğrafları    Ziyaretçi Defteri          medyum iletişim
Arama:
Medyum Ahi
Tüm Dünya'da ya yaygın olmasına rağmen kaderci bir toplum oluşumuzun büyük etkisi ile yaşamlarımızın sorumluluğundan kaçınıyoruz.
medyum ahi dünya
Son Yorumlar
medyum yorumları Tüm Yorumlara Bakın
Twitter
Medyum Ahi Twitter çok yakında burada...
Benimle İletişim İçin
Copyright 2012 medyumahi.com Tüm içerik saklıdır, herhangi bir platformda kaynak gösterilse dahi kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. Medyum Ahi - Site Haritası