Medyum Ahi - 0532 062 30 33

Ben Medyum Ahi. İstanbul 'da ki medyum yaşam koçunuz.

35

ŞİFA ve MEDYUM ŞİFASI...

ŞİFA ve MEDYUM ŞİFASI...

Sağlık ve hastalık ALLAH'ın bizlere takdir ettiği bir durumdur, vücudumuz bizlere bir emanettir. Günümüzde acı, elem ve ağrı giderilmez diye bir şey söz konusu değildir. Bedensel ve ruhsal bir hastalığın son bulmasında, hastalıktan kurtulma ve yapıcı etkenlerden korumak gerekmektedir. Fiziki etkenler veya psikolojik ve zihinsel etkenler yüzünden enerjetif örüntüsü normalden saparak çeşitli hastalıkları ortaya çıkarmaktadır. Her hastalığın yöntemi ve tedavi şekli günümüzde hemen hemen vardır. Dünyanın en seçkin meslekleri arasında yer alan MEDYUMLUK çoğu kişinin derdine deva, çaresizliğine çare, derdine derman ve ortak dert olarak kabul eden profesyonelce destek veren gizli ilim güçlerinin yararını faydasını sunmakla beraber CİNSEL SORUN İSTEKSİZLİK. YATAK ISLATMA. PANİK ATAK. KONUŞMA BOZUKLUĞU. KEKEMELİK. TIRNAK YEME. TEŞHİS EDİLEMEYEN HASTALIKLAR, AĞRILAR VE HER HANGİ ÇÖZÜMÜ VE ÇARESİ bulunmamış sorunlara ŞİFA veren ve kendi yöntemleri ile ÇÖZÜM ve SONUÇ bulunduğu bilinmekte, kanıtlanmış ve gözlemlenmektedir. Ayrıca doğa üzeri gücü ile ilim, bilim, din arasındaki bağını ve  kudretini bütünleştirerek ortaya çıkarttığı olguyu insanlara yardım yarar ve fayda sağlamak amacını gaye edinmiş ve bunu kanıtlamış olan MEDYUM ŞİFASI'nın faydalarının uygulandığını bilmekteyiz.

MEDYUM ve HASATILIKLARA ŞİFA

MEDYUM ve CİNSEL SORUN İSTEKSİZLİK

MEDYUM ve YATAK ISLATMA

MEDYUM ve PANİK ATAK

MEDYUM ve KONUŞMA BOZUKLUĞU

MEDYUM ve KEKEMELİK

MEDYUM ve TIRNAK YEME

MEDYUM ve AĞRILARIN GİDERİLMESİ..vs.

ŞİFA ve MEDYUM ŞİFASI...

Sosyal Medya
Medyum Facebook Medyum Twitter Medyum Youtube Medyum Tumblr
İçerik
  medyumahi Yazıları          medyumahi Fotoğrafları    Ziyaretçi Defteri          medyum iletişim
Arama:
Medyum Ahi
Tüm Dünya'da ya yaygın olmasına rağmen kaderci bir toplum oluşumuzun büyük etkisi ile yaşamlarımızın sorumluluğundan kaçınıyoruz.
medyum ahi dünya
Son Yorumlar
medyum yorumları Tüm Yorumlara Bakın
Twitter
Medyum Ahi Twitter çok yakında burada...
Benimle İletişim İçin
Copyright 2012 medyumahi.com Tüm içerik saklıdır, herhangi bir platformda kaynak gösterilse dahi kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. Medyum Ahi - Site Haritası