Medyum Ahi - 0532 062 30 33

Ben Medyum Ahi. İstanbul 'da ki medyum yaşam koçunuz.

36

MEDYUM ve AİLE

MEDYUM ve AİLE

AİLE KAVRAMI, Türk toplum yapısında aile gelenek ve görenek ,örf ve adetlere göre yaşamanı biçimlendirir ve neslinin devamı, mutluluğu, sağlığı ve huzuru aile için ilk temel kavramdır, kutsal bir müessesedir. Toplumu ayakta tutan temel öğedir ve türünü üretmek, sürdürmek için yüküm almış ve saygı sevgi dayanışma birlik beraberlik içinde ahlaki değerlere dayalı, manevi zenginliği kuşaktan kuşağa aktaran soy ağacı olan toplum birimidir. Bu düzeni bozmak isteyen, eşler arasını soğutmak, ayırmak, boşanmalarını sağlamak, geçimsizliğe neden olmak, aile içi bireyleri birbirine sokmak bu çirkinliği benimseyip zarar vermek isteyen ve kıskanan kişiler toplumumuzda mevcut olup her türlü çalışma içerinde bulunabilmektedir.

Bunları önlemek ve korumak adına, aile ve eşler arası hoş sohbeti düzeltmek, sadakati sağlamak, huzuru, mutluluğu, güveni, sağlığı, bereketi, geçimi, dilek ve istekleri için bu doğrultuda karşı etkilerden koruyabilmek için ve toplumumuzun temel yapısı olan aile kavramını bozmak isteyen güçlere karşı önlem alınmalıdır.

MEDYUM ve EŞLER ARASI HOŞ MUHABBET DUASI

MEDYUM ve SADAKAT DUASI

MEDYUM ve HUZUR DUASI

MEDYUM ve MUTLULUK DUASI

MEDYUM ve GÜVEN DUASI

MEDYUM ve SAĞLIK DUASI

MEDYUM ve BEREKET DUASI

MEDYUM ve DİLEK VE İSTEK DUASI

MEDYUM ve NAZAR DUASI

MEDYUM ve GEÇİM DUASI

MEDYUM ve EŞ VE ÇOCUKLARI KORUMA DUASI

MEDYUM ve DÜŞMANLARA KARŞI KORUNMA DUASI vs..

MEDYUM ve AİLE

Sosyal Medya
Medyum Facebook Medyum Twitter Medyum Youtube Medyum Tumblr
İçerik
  medyumahi Yazıları          medyumahi Fotoğrafları    Ziyaretçi Defteri          medyum iletişim
Arama:
Medyum Ahi
Tüm Dünya'da ya yaygın olmasına rağmen kaderci bir toplum oluşumuzun büyük etkisi ile yaşamlarımızın sorumluluğundan kaçınıyoruz.
medyum ahi dünya
Son Yorumlar
medyum yorumları Tüm Yorumlara Bakın
Twitter
Medyum Ahi Twitter çok yakında burada...
Benimle İletişim İçin
Copyright 2012 medyumahi.com Tüm içerik saklıdır, herhangi bir platformda kaynak gösterilse dahi kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. Medyum Ahi - Site Haritası